بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و درود

پس از سلام و صلوات به پیشگاه مقدس امام زمان (عج)

سلام و درود بر ارواح طیبه شهدا و روح پر فتوح امام راحل و با اهداء سلام به فرماندهی معظم کل قوا، وطول و عمر با عزت و با برکت برای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای دامت برکاته

در خصوص جاده خطر آفرین و غیر استاندارد مسجدسلیمان _ اهواز

دولت انقلابی ، انقلابی عمل کند

در پی حوادث اخیر جاده ی خطر آفرین و غیر استاندارد اهواز – مسجدسلیمان و بازتاب گسترده آن در فضای مجازی ، جمعیت حامیان انقلاب اسلامی شهرستان مسجدسلیمان خواستار برخورد مسئولان ارشد کشور و استان با اهمال کاران و تمامی افرادی که برای جان مردم ارزشی قائل نیستند شد.

سال هاست که مردم مظلوم مسجدسلیمان ندای حق طلبی سر داده و خواهان پیگیری و حل نقاط حادثه خیز جاده مسجدسلیمان به اهواز، همچنین جاده میانبر که از وعده های نماینده محترم مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی نیز بوده اما متاسفانه نه ایشان و نه مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان تاکنون کوچک ترین توجهی به این موضوع نداشته و گویا جان و مال مردم تنها چیزی ست که برای آنان ارزشی نداشته است تا مردم همچنان با مصائبی غم انگیز و دلخراش مواجه و دست به گریبان باشند.

آنچنان که متولیان امر آگاه هستند این قربانگاه کم نظیر به طور میانگین هر ماه یک یا دو نفر کشته می دهد، بطوری که امروز هم ۲ کشته و ۵ زخمی بر جای نهاده است.
متاسفانه تاکنون هیچ اقدام عملی در راستای تعریض، بهسازی و ایمن سازی این جاده به عمل نیامده است و سال هاست که مسئولین صرفا با امیدهای واهی و وعده های تو خالی مردم را دلخوش کرده و مردم شریف و فهیم ما نیز چاره ای جز صبر و شکیبایی ندارند.

*انتظار هست دادستان محترم استان و دادستان شهرستان نسبت به این موضوع بسیار مهم به عنوان مدعی العموم ورود کند*

در پایان به نمایندگان محترم این دوره شهرهای مسجدسلیمان، اهواز و شوشتر در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان می کنیم که امسال چه صحبتی و یا وعده ای و شعاری برای مردم حوزه های خود دارند وقتی اینجوری با جان و مال مردم بازی میشود ، اگه قرار است تا پایان دوره مجلس نسبت به این جاده و دیگر وعده هایی که دادید ولی عملی نشدن نباشید انتظار حمایت از سوی مردم را نداشته باشید، چرا که همگان متوجه شده اند شعارهای شما در دوران انتخابات تبلیغی بیش نبوده و گویا تنها چیزی که برای شما اهمیت نداشته و ندارد جان و مال انسان ها بوده است که اگر مهم بود الان شاهد این حوادث و فوت همشهریان در این جاده ناایمن و غیراستاندارد نبودیم.

انتظار مردم از دولت انقلابی و جناب رئیسی این است که انقلابی عمل کند و وزیر محترم راه و شهرسازی نیز سریعا به این مسئله ورود تا شاهد حوادث ناگوار بیشتری نباشیم.

کاش به جای وزیرانی که وارد این شهر شدن و مثل قبلی ها که آمدن و رفتن اما خروجی نداشتن؛ وزیر راه و شهرسازی می آمد تا شاید از نزدیک این جاده خطر آفرین را احساس میکرند و میدید تا چاره ای برایش می ساخت.

اگر مدیرکل راه و شهرسازی استان به فکر موضوع جاده خطرآفرین و غیر استاندارد اهواز و مسجدسلیمان نباشد خواستار عزل ایشان از وزیر محترم کشور خواهیم شد.

دیگر تحمل شنیدن فوت همشهریانمان را در جاده خطرآفرین و غیر استاندارد نداریم

افسوس که شهر اولین ها به خاطر نبود مدیر توانمند و دلسوز تبدیل شده به روستای ویران شده ی امروز

 

لبیک یاخامنه ای

دبیر جمعیت حامیان انقلاب اسلامی شهرستان مسجدسلیمان

 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد