محمدحسین کنعانی‌زادگان می‌گوید تیم ملی ایران با هدایت امیر قلعه‌نویی به چیزی جز قهرمانی در جام ملت‌های آسیا فکر نمی‌‌کند.

تیم ملی ایران در حالی با هدایت امیر قلعه نوعی خود را برای حضور در جام ملت‌های آسیا آماده می‌کند که با توجه به قدرت رقبای ایران در آسیا، مسیر سختی در پیش خواهد داشت و نکته جالب اینکه تیم ملی ایران برای اولین بار بعد از ۱۳ سال با یک سرمربی ایرانی برای موفقیت در این تورنمنت تلاش خواهد کرد.

محمدحسین کنعانی‌زادگان  در خصوص انتخاب قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: باید بیشتر به مربیان داخلی توجه کنیم. دیدیم که تیم‌هایی مثل ژاپن در جام جهانی با مربی داخلی خودشان نتیجه گرفتند و ما هم استعدادها و مربیان خوبی داریم که نتایج آنها را در لیگ برتر دیده‌ایم‌. به نظرم لازم بود یک مربی ایرانی انتخاب شود.

او با تمجید از سرمربی تیم ملی ادامه داد: امیرخان شناخت خوبی روی بازیکنان و ایرانی‌ها دارد و پرافتخارترین مربی هستند و بعد این همه سال هم دوباره یک جام دیگر برای تیم ملی آوردند. من شخصا خوشحالم که امیرخان انتخاب شدند، چون ایشان مدیریتی دارند که آدم در تیم لذت می‌برند. من می‌بینم که بچه‌ها چه‌قدر خوب و با همه دل و جان‌شان می‌جنگند و دعوا می‌کنند که تیم ملی کشورمان موفق باشد. همه اینها به مدیریت و بزرگی امیرخان برمی‌گردد که توانسته تیم ملی را جمع کند.

مدافع تیم ملی سپس عنوان کرد: خدا را شکر الان نتایج خیلی خوبی هم گرفتیم و انشاالله همین نتایج ادامه‌دار باشد‌. ما در حال حاضر قهرمانی و ذهنیت‌مان را برای مسابقات آسیایی آماده می‌کنیم که بتوانیم قهرمان شویم.

کنعانی با بیان اینکه هدف تیم ملی، قهرمانی در جام ملت‌ها خواهد بود، گفت: ما در تیم ملی هم‌قسم شدیم و بزرگان تیم با یکدیگر صحبت کردیم و جز قهرمانی به هیچ چیزی فکر نمی‌کنیم. مهدی طارمی و بزرگان تیم گفتند ما اگر به فینال برویم و دوم شویم هم انگار نه انگار که کاری انجام داده‌ایم. جز قهرمانی هیچ چیزی ما را راضی نمی‌کند.

او در پاسخ به اینکه آیا ملی‌پوشان ذهن خود را برای یک اتفاق بزرگ آماده کرده‌اند، گفت: شک نکند. این را آقای قلعه‌نویی در ذهن ما فرو برده و گفته نباید جز قهرمانی به چیزی فکر کنید و دومی و سومی یک چیز بیخود است و انگار در مرحله گروهی هستیم.

 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد