استاندار خوزستان بر استفاده بهینه از بودجه استان و اعتبار‌های حق آلایندگی و مسئولیت‌های اجتماعی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیماش ، سیدعلی اکبر حسینی محراب روز چهارشنبه در همایش شهرداری‌ها و دهیاری‌ها که در محل استانداری برگزار شد با گرامیداشت دهه ولایت و امامت گفت: شهرداری‌ها و دهیاری‌ها می‌توانند ارتباط میان مردم و نظام را به خوبی نمایان کنند و بدون شک عملکرد آن‌ها به پای نظام و انقلاب نوشته می‌شود.
وی با اشاره به اجرای برنامه‌های عمرانی در شهر‌ها و روستا‌ها و طراحی نقشه جامع و هادی استان، افزود: اعتقاد داریم هزینه‌ای که در این خصوص انجام می‌شود باید ماندگار باشد.
حسینی محراب با بیان اینکه کار‌های مرتبط با پل‌سازی، جاده‌سازی و بهسازی روستا‌ها باید با یک ابتکار و خلاقیت نو انجام شود تا مردم باور کنند که نظام همواره در کنار آن‌ها است، ادامه داد: باید از بودجه استان، اعتبار‌های حق آلایندگی و مسئولیت‌های اجتماعی دستگاه‌های اجرایی به صورت بهینه استفاده کرد.
استاندار خوزستان با بیان اینکه مدیران استان باید از اختیاراتی که دارند به خوبی استفاده کرده و با الگوبرداری از تجربه‌های موفق دیگر شهر‌ها و روستاها، یک کار ارزشمند در منطقه انجام دهند، اضافه کرد: شهرداران و دهیاران باید به خوبی با هم ارتباط داشته و از تجربه‌های یکدیگر بهره‌مند شوند، یک سری ارگان و نهاد زیر نظر مقام معظم رهبری بوده که از طریق ارتباط با آن‌ها می‌توان مشکلات شهر‌ها و روستا‌ها را حل کرد.
وی می‌گوید: از آنجا که بافت استان خوزستان، قومی و طایفه‌ای است، انتظار داریم که شهرداران و دهیاران، به همه مردم خدماتدهی رسانی کنند، نه اینکه تنها قوم و طایفه خود را مدنظر داشته باشند.
حسینی محراب می‌گوید: ارتباط میان مجموعه‌ها همواره لازم است و شهرداران بدون هم‌افزایی با دیگر دستگاه‌ها نمی‌توانند به تنهایی مسائل و مشکلات شهرشان را برطرف کنند، ضمن اینکه شهرداران و دهیاران باید از این فرصتی که در اختیارشان قرار گرفته به خوبی استفاده کرده و یک تغییر مثبت ایجاد کنند.
وی گفت: مسئولان استان علاوه بر اینکه باید در کنار مردم باشند، باید از فساد در مجموعه‌های اداری جلوگیری کرده و مانع کار‌های افراد سودجو شوند.
 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد