با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت چهار پروژه صنعتی با مجموع اشتغالزایی یک هزار و ۱۳۴نفر در استان خوزستان به بهره‌برداری می‌رسد .

اسحاق جهانگیری و محمد شریعتمداری در سفری دو روزه به استان خوزستان که از روز دوشنبه ۲۰ آذرماه آغاز می‌شود، ۴ طرح صنعتی را در شهرهای مسجدسلیمان، شادگان، خرمشهر و دزفول افتتاح و یک طرح را کلنگ‌زنی می‌کنند.

راه‌اندازی مجدد شرکت قند دزفول با اشتغالزایی ۵۳۶ نفر به صورت مستقیم و سرمایه‌گذاری حدود ۱۶هزار میلیون ریال در زمان وقت، افتتاح کارخانه فولاد شادگان با اشتغالزایی ۱۶۲ نفر و سرمایه‌گذاری ۳۲۵۲ میلیارد ریال از جمله طرح‌هایی هستند که با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت در خوزستان به بهره‌برداری می‌رسند.

کارخانه فولاد کاوه اروند خرمشهر با سرمایه‌گذاری ۱۲۳۳ میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم ۳۵۰نفر، کارخانه آلومینیوم کاوه مسجدسلیمان با سرمایه‌گذاری ۳۶۳۱ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۸۶ نفر، از دیگر طرح‌هایی هستند که افتتاح می‌شوند.

همچنین با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، کارخانه پتروپالایش بختیاری مسجدسلیمان با سرمایه‌گذاری ۲۷۱۳۹ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۸۰ نفر در مسجدسلیمان کلنگ‌زنی می‌شود.

ایسنا

 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد