شنیده ها حاکی از آن است نام آرش دُر بعنوان یکی از جدی ترین گزینه های شورای شهر مسجدسلیمان بعنوان شهردار شنیده می شود در حالی که کارنامه آن چنان موفقی از وی به ثبت نرسیده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیماش؛ در حالی که همچنان صدور حکم جعفری شهنی بعنوان شهردار منتخب در هاله ای از ابهام قرار دارد نام آرش دُر بعنوان یکی از گزینه های اصلی شورای شهر جهت تصدی شهردار مسجدسلیمان شنیده می شود. اگر چه وی اوایل دهه ۹۰ بعنوان شهردار شوشتر انتخاب شد اما پس از چهار سال بدلایل نامعلومی از سمت خود استعفا داد و دلایل این تصمیم هیچگاه اعلام نشد.
آرش دُر اوایل شهریور ۹۶ بعنوان شهردار ماهشهر انتخاب شد اما در نهایت صلاحیت وی احراز نشد تا پس از چهل روز در نهایت مجاهد نظارات بر کرسی شهرداری ماهشهر جلوس کند. شهرداری کوت عبدالله از دیگر موارد ثبت شده در رزومه آرش دُر بوده که حضورش حدود یکسال تداوم داشت. هر چند حواشی ریز و درشت شهرداری کوت عبدالله در دوره مدیریت وی موجب شد تا بارها شهرداری این منطقه محروم روی سرخط خبرگزاری قرار گیرد. رها شدن زباله ها در خیابان، اعتصاب و بازداشت کارگران شهرداری و عدم پرداخت حقوق آنان از جمله این موارد بوده است.
از نکات قابل تأمل رزومه آرش دُر می توان به حضور وی در جمع گزینه های شهرداری بهبهان اشاره داشت. موضعی که البته با اقبال عمومی و موافقت اعضای شورای شهر بهبهان همراه نشد تا در نهایت شریف پور بعنوان شهردار بهبهان معرفی شود. هر چند مدیریت شهرداری منطقه چهار اهواز و قائم مقام شهردار آبادان از دیگر تجربیات وی بشمار می رود.

با تمام این تفاسیر باید گفت اگر جدی شدن انتخاب این گزینه بعنوان شهردار مسجدسلیمان صحت داشته باشد آیا رزومه آرش دُر می تواند بعنوان یک شهردار موفق بعنوان گزینه شهرداری مسجدسلیمان مورد بررسی قرار گیرد؟ فردی که از شهرداری شوشتر بدلایل نامعلومی استعفا کرد، صلاحیتش برای شهرداری ماهشهر احراز نشد، مدیریت پرحاشیه ای را در کوت عبدالله پشت سر گذاشت و در نهایت مورد تأیید شورای شهر بهبهان قرار نگرفت چگونه می خواهد با وجود چالش های متفاوت شهرداری مسجدسلیمان روزهای موفقی را تجربه کند؟ آیا شورای شهر مسجدسلیمان گزینه بهتر و با تجربه ای را مدنظر خواهند داشت؟

به قلم : افشین خدری

  • شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد