علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: دوبار جلوی انحلال شورای شهر را گرفتم؛ حرمت مسجدسلیمان برایم خیلی مهم بود و سخت بود که برای چند ماه این اتفاق بیفتد و انحلال شورا رقم بخورد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیماش ، علیرضا ورناصری در جمع اصحاب رسانه مسجدسلیمان از تلاش خود برای جلوگیری از انحلال شورای شهر خبر داد و بیان داشت: بخاطر حرمت نام مسجدسلیمان و این که نمی خواستم این اتفاق رقم بخورد دو بار جلوی انحلال شورای را گرفتم.
با این تفاسیر باید اشاره داشت که شورای شهر مسجدسلیمان با انتخاب سه شهردار و چهار سرپرست برای شهرداری در سه سال اخیر یکی از متزلزل ترین دوره های فعالیت این نهاد مدنی را در مسجدسلیمان رقم زدند. از طرفی دیگر استخدامی های بی رویه، عدم شفافیت مالی پروژه ها و بسیاری موارد دیگر که برگرفته از عدم نظارت صحیح اعضای شورای بود که بارها شهرداری و شورای شهر را با حواشی مختلفی همراه ساخت. این موضوع با افزایش نارضایتی بسیاری شهروندان توام شد و حتی کارزار انحلال شورای شهر نیز به مرحله جمع آوری امضا رسید.
با این حال شاید اگر انحلال شورای شهر دوره پنجم در مسجدسلیمان اتفاق می افتاد اعضای کنونی شورا اجازه کاندیداتوری مجدد در انتخابات را نمی یافتند. ضمن این که تلنگری به شورای شهر دوره ششم بود که از عملکرد نه چندان مطلوب شورای پیشین عبرت گیرند. حال باید پرسید که دخالت نماینده مردم در مجلس و عدم انحلال شورا را مصلحت اندیشی برای شهر پنداشت یا حمایت از قانون گریزی اعضای شورای شهر که مطابق با قانون و شرح وظایف خود عمل ننموده اند؟

  • شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد